Welcome to the Linux Foundation Forum!

Aplikacja do migracji pliku NSF do formatu pliku PST

Konwerter NSF na PST dla najlepszych wyników - potrzeba: po prostu daj pomysł; jeśli byłbyś w stanie przekonwertować NSF na PST, co byś zrobił, podobnie jak inni ludzie, podobnie myślisz, aby uzyskać najlepszą aplikację konwertującą NSF na PST. Istnieje wiele faktów stojących za podróżą do najlepszego instrumentu zmiany NSF do PST. Stawianie czoła wyzwaniom podczas cyklu transformacji, jak ktokolwiek mógłby stracić informacje Lotus Notes NSF utworzone na długi czas, jest całkowicie solidne. Innym wyjaśnieniem jest to, że najlepsza aplikacja transformacji NSF do PST przyniesie to, czego oczekujemy, oczywiście genialne. Potrzebujemy doskonałych wyników, gdy umieszczamy zasoby w najlepszym oprogramowaniu konwertera NSF na PST. Otrzymasz pełne informacje o NSF, takie jak kontakty, wiadomości, plany na dzień, połączenia, pamiętniki, harmonogramy i tak dalej

Pobierz teraz

Najlepszy konwerter NSF na PST: Twoje rozciągnięte wymagania dotyczące najlepszego konwertera NSF na PST mogą być spełnione dzięki programowaniu Export Notes z Softaken. Ten produkt jest bardzo ozdobiony niezwykle atrakcyjnymi akcentami, których większość klientów potrzebuje, gdy wymaga transformacji. Biorąc to pod uwagę, produkt jest najlepszy w ogóle, czy to procedura zmiany, czy skuteczność lub szybkość.

Wraz z wysłaniem wariantu 8.2 produktu, liczne nowe funkcje stały się również kuszącą częścią produktu, podobnie jak obecnie, konsekwentnie tworząc kolejny rekord PST, po przekroczeniu limitu rozmiaru dokumentu 20 GB (dla klientów Unicode), struktura interfejsu użytkownika ma jest niezwykle prosty, w harmonogramach dodatkowo wspiera uczestników i ostrzega, aby pomóc zapamiętać konkretne spotkanie lub harmonogram. W pamiętnikach opowie o tym, kiedy rozpoczął się cykl transformacji.

Biografia twórcy: Wśród ogromnych organizacji zajmujących się rozwojem programowania, Softaken jest generalnie otwarty bez zobowiązań i działa z jedną wartością: prostotą. Jego elementy są proste w użyciu, a jednocześnie innowacyjne w działaniu. Programowanie notatek taryfowych to najlepszy konwerter NSF na PST z tego produktu.

Z pomocą oprogramowania NSF do PST Converter udało się poprawić zapisy notatek lotosu i konwertować pliki NSF do plików PST bez wprowadzania zmian w poprzednich pomiarach notatek lotosu. Ten produkt zapisuje ponadto zmienione wysyłki w Office DBX, MBOX, MSG, EML, HTML, Office 365 i formacie PDF. Ten program produktu zmienia całe rekordy skrzynek pocztowych Lotus Notes, takie jak wiadomości, kontakty, harmonogramy, notatki, zobowiązania, wersje robocze i wiele innych, w projekt Outlook PST.

Podsumowanie: Dzięki najlepszemu konwerterowi NSF na PST uzyskasz bez wątpienia najbardziej idealne wyniki, jest to wyjaśnienie, którego szuka większość stowarzyszeń i tęskni za takimi aparatami.

Comments

 • rosedavis78rosedavis78 Posts: 42

  W przypadku plików NSF do konwersji plików PST użyj profesjonalnego narzędzia GainTools Konwerter NSF na PST. Może łatwo przenosić Lotus Notes do Outlook PST, MSG, MBOX, EML itp. Bez jakiejkolwiek zmiany danych. Jest kompatybilny z konwersją całej bazy danych Lotus Notes do formatu Outlook PST z zachowaniem kolejności plików. Ma bezpłatną wersję demonstracyjną do konwersji 10 pozycji z formatu NSF do formatu PST. To narzędzie obsługuje MS Outlook we wszystkich wersjach, takich jak 2000, 2002, 2003, 2008, 2010, 2013, 2016 i najnowsze 2019.

 • giereg95giereg95 Posts: 5

  InQuit NSF to PST Converter is an amazing tool to export multiple NSF files into PST format. It comes up with the great user interface and provides the facility to convert unlimited NSF file to Outlook PST, EML, MSG with the most accuracy and quickly and this tool is supported by all the Microsoft Windows Operating System and Outlook versions so you can use this tool any operating system of Windows. It provides the free trial version of this tool and a good technical support team. You can also try free of cost DEMO version of the NSF tool to convert/recover 30 items per folders.

  Read More: https://www.inquitsoftware.com/en/nsf-to-pst-converter.html

 • carterharriscarterharris Posts: 22

  NSF do pliku PST w zaawansowany i bezpieczny sposób, użytkownik powinien wypróbować inteligentne rozwiązanie dostępne na rynku online. Zdecydowanie zasugeruję tutaj pobranie NSF do narzędzia PST Converter i bezproblemową migrację z Lotus Notes na platformę Outlook. Obsługuje wszystkie wersje Microsoft Outlook i MS Windows itp.

  Prosty i łatwy krok do konwersji NSF na PST: -
  1) Pobierz i uruchom narzędzie NSF to PST Converter
  2) Przeglądaj „Plik NSF”, który chcesz przekonwertować.
  3) Następnie wybierz opcję „Eksportuj”, aby przenieść wybrane pliki.
  4) Wybierz opcję „Filtr danych”.
  5) Kliknij opcję Konwertuj elementy danych.
  6) Teraz przenieś plik PST programu Outlook na konto programu Outlook.
  7) Kliknij kartę „Zakończ”.

  Więcej informacji:- Oprogramowanie do konwersji NSF na PST

Sign In or Register to comment.